O firmie Code Bunny

Początek działalności firmy Code Bunny, jeszcze pod nazwą lstr, to listopad 2014 roku. Do początków przygody z programowaniem oraz pisaniem stron trzeba sięgnąć jednak ponad 10 lat wstecz.

Pierwsze projekty na studiach, w tym prosty e-dziennik na zaliczenie. Użytkowe systemy galerii dla przyjaciół – wtedy, gdy nikt z nas nie myślał jeszcze o Instagramie, Zdjęciach Google, czy profilach na Facebooku lub nawet Naszej-Klasie. Później przyszedł czas na postawienie na WordPressie własnego bloga o podróżach oraz pierwszych komercyjnych stron internetowych i e-sklepów opartych na oprogramowaniu PrestaShop. Doświadczenie zawodowe zbierałem w tym czasie także tworząc i administrując witryny dla Klientów moich, jak również firmy pozycjonerskiej, w której pracowałem jakiś czas.

Na tę chwilę pracuję na własny rachunek. Na rozwój własnej marki. Nie przekreślam bynajmniej zdobytego wcześniej doświadczenia. Dotychczasowe projekty i wszelkie postawione przede mną, jako webmasterem, zadania stały się fundamentem własnego biznesu. Biznesu, którego celem jest przygotowywanie rozwiązań z zakresu tworzenia oraz obsługi stron www na miarę aktualnych trendów w Internecie, oczekiwań użytkowników sieci, jak również wyszukiwarek internetowych takich jak Google.

Spotkajmy się przy kawie!

Kawy tak naprawdę nie pijam, jednak bardzo cenię sobie bezpośredni kontakt z Klientem. Mimo, że komputer i Internet są moją codziennością i środowiskiem pracy, jestem zdania, że żaden e-mail, czy telefon nie zastąpią rozmowy przy „przysłowiowej” kawie. Jeśli zainteresowała Cię więc moja oferta, zadzwoń i umówmy się na spotkanie! Masz natłok spraw w firmie? Umówmy się w Twoim biurze. Będziesz w interesach w centrum? Porozmawiajmy w trakcie lunchu w restauracji na Starym Rynku, czy w innym punkcie Poznania, gdzie będziemy mogli omówić Twoje oczekiwania i zasady współpracy. Nie zastanawiaj się! Wszelkie wątpliwości rozwiejemy w trakcie spotkania!

Do zobaczenia!

Michał Młynarczyk – właściciel firmy Code Bunny